1) SERBEST GİRİŞİMCİLİK NEDİR? SERBEST GİRİŞİMCİ KİMDİR?

        Çağımızın popüler ek gelir iş modeli ve alternatif kariyer fırsatıdır. Günümüzde hepimizin ihtiyaçları fazla ve zamanı da kısıtlı. O yüzden extra vaktinizi almayan, iş yükü çıkartmayan, evinizden de yürütebileceğimiz, bütçenize katkı sunacak kazançlı bir ek iş çok iyi olmaz mıydı? Serbest Girişimci olduğunuzda, kendi işinizin sahibi olarak, evinizin konforunda, mesainizi kendiniz belirleyerek girişimcimiz olursunuz. Çalışanlar mevcut işlerinin yanısıra bu ek işi yapabilirken örneğin ev hanımları bir yandan ailesine vakit ayırırken diğer yandan para kazanabilir. Bunun yanısıra öğrenci, iş arayan, işyeri sahibi farketmeksizin ek gelire ihtiyaç duyan herkesin yapabileceği ek gelir iş modelidir. Teminat ve sermayesiz, riske de girmeden sadece bizimle çalışarak onlarca marka,ürün ve hizmetin en ucuzunu sunabilirsiniz. Performansınız ölçüsünde, elbette kazancınız da standart bir maaşa göre çok daha fazla olacaktır. Yaptığımız anlaşmalar gereği, Türkiye’nin en kurumsal firmalarının en ucuz gsm tarifelerinden internete, kaskodan sigortaya, bankacılık ürünlerinden sağlık ve elektroniğe birçok farklı hizmet ve ürününü satabileceksiniz.

 

2) NASIL GELİR ELDE EDECEKSİNİZ?   Örnek 2 hizmetimiz

 - Ucuz Tarifeler: Elektrik, televizyon, cep telefonu ve ev interneti alanlarında, daha düşük fatura ödemek isteyen bulduğunuz kişileri sisteme girdiğinizde, biz de arayıp kurumsal firmaların çok daha ucuz (cayma bedelleri genelde karşılanan) bir tarifesine ikna ediyoruz. Her müşteri başına, faturasının önemli bir kısmı da sizin hakedişiniz oluyor.

 

- Havayolu Tazminatları: İnsanlara sunabileceğiniz, oldukça kazançlı bir diğer hizmet alanıdır. Biliyorsunuz yürürlükteki yasal mevzuata göre uçakların geç kalkması, rötar, bagaj kaybı gibi sorunlarda, yolcular uçuş firmalarından tazminat alabilmekte. Son 3 yılda uçuşunda sorun yaşamış bulduğunuz kişileri sisteme giriyorsunuz. Biz de yolcu adına başvurusunu yapıyor ve her yolcu adına alınabilen '600 Euro' tazminatın önemli bir kısmını da komisyon geliri olarak sizinle paylaşıyoruz.

 

   Her iki işi birlikte yapabilirsiniz. Hakedişler oldukça yüksek olduğu için ayda birkaç kişi bulmanız bile, beklentinizin üstünde bir aylık gelir sağlayacaktır. Hakedişleriniz her ay düzenli olarak banka hesabınıza aktarılmaktadır.

 

3) NASIL MÜŞTERİ BULACAKSINIZ? DESTEK ALACAK MISINIZ?

 Müşteri bulmanız oldukça kolay. Sonuçta, mevcut ekonomik şartlarda herkes daha düşük fatura ödemek ister ve herkes uçak yolculuğu yapar. Zaten müşteri veya yolcuların kolayca bulunması için size her türlü desteği veriyor olacağız. Bizim desteğimizin yanısıra, ayrıca siz de çevreniz ve sosyal medya üzerinden de kolayca müşteri bulabilirsiniz. Ayda birkaç müşteri bile size fazlasıyla yetecek, önemli bir ek gelir sağlayacak. Ayrıca, kısa sürede insanların sizi tavsiyesiyle yani referans yoluyla da müşterilerinizin çığ gibi büyüdüğünü göreceksiniz. Zaten adresinize ücretsiz olarak kargoyla gönderilecek kapsamlı bir GİRİŞİMCİ DESTEK SETİ (Açıklayıcı rehber, kitap,broşürler,stickerlar ve belgelerden oluşan) ile işin tüm detaylarını bulacak ve gerekli bütün yardımı alacaksınız.

 

4) MÜŞTERİLERİ SİZ Mİ ARAYACAKSINIZ, KİM İKNA EDECEK?

 

Bunun için iki seçeneğiniz var:

 

  1. Amatör Model: Evinizde uygun sessiz bir ortamınız, günlük birkaç saatinizi ayıracak zamanınız, bilgisayarınız, kafaüstü mikrofonlu kulaklığınız, hızlı fiber ev internetiniz ve en önemlisi ikna kabiliyetiniz varsa, bilgisayarınıza kurulacak arama modülüyle müşteri aramalarını siz gerçekleştirirsiniz. Bu modelde riski siz üstlendiğiniz için tüm hizmet ve paket içeriklerine ayrıntılarıyla hakim olmanız, güncel içerikleri takip etmeniz ve müşteriye kesinlikle doğru bilgi aktarmanız çok önemlidir.

 

  1. B) Profesyonel Model: Eğer yoğunsanız, çalışıyorsanız, arama yapmak istemiyorsanız, detaylarla uğraşmak ve risk almak da istemiyorsanız; tüm süreci sizin yerinize profesyonel olarak biz yürütürüz. Bu seçenekte, müşterilerin yalnızca iletişim bilgilerini sisteme girmeniz yeterli olur. Geriye kalan tüm süreci yani bu kişilerin telefonda aranması,ikna edilmesi ve satış sonrası kurulum ve teslim işlemlerini de biz yürütürüz. Tüm riski de biz üstleniriz. Bu seçenekte evinizde internet ve bilgisayarınızın olması şart değildir. Bulduğunuz kişilerin yalnızca isim ve iletişim bilgisini, istediğiniz her saat ve her yerden uygulama üzerinden akıllı telefonunuzla da sisteme girebilirsiniz. Bu müşterilere paket ve ürünlerle ilgili bilgi vermenize de gerek yoktur. Yalnızca, tarafımızdan daha uygun bir tarife veya hizmet bilgisi için aranacaklarını bilmeleri yeterlidir.

 

Her iki seçenekte de alacağınız hakediş ücretleri aynıdır. İstediğiniz çalışma modelini tercih edebilirsiniz. Size özel geliştirilen uygulama üzerinden, sisteme girdiğiniz müşterilerin son durumunu (satışın,tazminatın son durumu, toplam hakedişiniz, müşteri cevapları vs. tüm süreci) ‘SONUÇ TAKİP’ sekmesine tıklayarak şeffaf ve net bir şekilde her an görüntüleyebilirsiniz.

  

5) BİZ KİMİZ?

Uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz, deneyimli kadromuz ve kalabalık girişimci ekibimizle büyük bir aileyiz. ‘Çok satan ucuza satar’ felsefesinden hareketle, yapılan anlaşmalarla Türkiye’nin en büyük kurumsal firmalarının ürün ve hizmetlerini girişimcilerimiz yoluyla piyasadan daha uyguna sunarız. Ürün veya hizmet başına elde ettiğimiz geliri de girişimcilerimizle paylaşırız. Web portalımız ucuztarifeler.com günlük trafiğiyle Türkiye’nin en çok ziyaret edilen karşılaştırma sitelerinden biridir. UcuzTarifeler, oluşturduğu ekosistemle tüm paydaşların mutlu olmasını ve kazanmasını sağlamaktadır. Müşteri daha uyguna bir tarife veya hizmet alarak mutlu olurken; Girişimcilerimiz ve biz de komisyon geliri elde etmiş oluruz. Kurumsal firmalar yeni müşteri sahibi olurken Devletimiz de yeni vergi gelirleri kazanır. İş modelimiz kaybedenin olmadığı, kazananın Türkiye olduğu bir yapıdadır.

 

6) SONUÇ ve BAŞVURU SÜRECİ

Onlarca Girişimcimiz, extra zaman ve emek harcamadan bu kazançlı işle, bütçelerine önemli katkılar elde ediyorlar. Hatta birçok girişimcimiz, girişimciliğe ilk adımı bizimle attıktan sonra buradan edindikleri tecrübe ve sermaye ile kısa süre sonra kendi özgün iş fikirlerini hayata geçirebiliyor, kendi işlerini kuruyorlar. Size destek olması açısından; “nasıl müşteri bulacağınızdan sisteme nasıl giriş yapılacağına” kadar işle ilgili tüm detayların anlatıldığı, kitap,stickerlar,broşürler,rehber ve diğer dökümanlardan oluşan kapsamlı bir Girişimci Destek Seti de adresinize gönderilecektir. Siz de, freelance olarak özgürce evinizden çalışabileceğiniz, çalışıyor veya okuyorsanız ek iş olarak yapabileceğiniz bu kolay ve keyifli işle ilgili, www.ucuztarifeler.com web portalımızı ve www.ucuztarifeler.net girişimci modülümüzü ziyaret edebilirsiniz. Sizi de Girişimci olarak bu mutlu ailede görmek dileğiyle..

UcuzTarifeler Girişimci Destek Ekibi